Produkti

Mēs piedāvājam pilnu produktu un pakalpojumu klāstu ventilējamu fasāžu ierikošanai

Lai kādas būtu Jūsu ieceres vai projekts, sazinieties ar mums - palīdzēsim.

Cementa šķiedras plāksnes un deļi

Lasīt tālāk

Akmens masas Flīzes

Lasīt vairāk

Ventilējamu fasāžu apakšsistēma

Lasīt vairāk

Mūsu brendi

Cementa šķiedras plāksnes

Cementa šķiedras plāksnes un deļi

Cementa šķiedras apšuvuma paneļi ar savu izskatu var atgādināt koka apdares dēļus vai lielizmēra kermiskas flīzes, taču tām ir pilnīgi cits sastāvs. Tie nepūst un tiem nav nepieciešama pastāvīga pārkrāsošana. Cementa škiedras apšuvuma paneļus izmanto komerciālas nozīmes un privātiem namiem.

Īstā klasika. Cementa šķiedras deļi Cedral kalpos ilgus gadus un izskatīsies kā jauni.

Cementa šķiedras plāksnes Equitone. Mūsdienīgs rīsinājums. Plāksnes drīkst montēt kā vien 
sirds vēlas.

Cementa škiedras deļi

Cedral ārsienu dēļu apšuvumu apkope ir daudz vienkāršāka nekā citiem materiāliem: nelielus netīrumus notīriet ar vieglu sadzīves tīrīšanas līdzekli vai nedaudz ziepjainu ūdeni un noskalojiet ar tīru ūdeni.
Nav nepieciešama ikgadēja apstrāde vai pārkrāsošana ik pēc diviem gadiem.

Cedral click

Vēlaties ciešāku fasādes apdari? Cedral Click ir viegli montējams fasādes apdares produkts ar mēlītes un rievas mehānismu, piemērots mūsdienīgas vienlaidu apdares izveidošanai.

Krāsa Click Wood C03

Krāsa Click Wood C06

Krāsa Click Wood C10

Krāsa Click Wood C15

Krāsa Click Wood C30

Krāsa Click Wood C60

Wood - koka virsma

Fasādes paneļi tiek piedāvāti plašā krāsu gammā ar fakturējošu vai līdzenu virsmu un vizuāli atgādina ciedrukoka struktūru. Krāsu toņu ziņā iespējams izvēlēties gan viendabīgu krāsojumu, gan krāsojumu, kas rada telpisku efektu un labi piemērots savdabīgiem arhitektoniskiem risinājumiem. Paneļu standarta izmēri ir garumā 3600mm (ar pielaidi 5%), platumā 190mm (pielaide 1.5%), biezumā 10mm (pielaide 10%). Vienā paletē ietilpst 144 šāda veida dēlīši, un ar tiem noklājama aptuveni 83 kvm liela platība. 

Smooth - līdzena virsma

Krāsa Click Smooth C01

Krāsa Click Smooth C04

Krāsa Click Smooth C07

Krāsa Click Smooth C08

Krāsa Click Smooth C18

Krāsa Click Smooth C56

Cedral classic

Šķiedrcementa fasādes apdares paneļi Cedral Classic ir viegli kopjami, tie nepūst un ir ideāla alternatīva tradicionālajiem koka fasādes apdares dēļiem. Viegli montējami, radīti, lai varētu ierīkot tradicionālajā veidā ar pārklājumu.

Krāsa Classic Wood C21

Krāsa Classic Wood C51

Krāsa Classic Wood C54

Krāsa Classic Wood C55

Krāsa Classic Wood C59

Krāsa Classic Wood C61

Wood - koka virsma

Atšķirībā no koka vai plastmasas fasādes apšuvuma, šķiedrainā cementa paneļus raksturo vairākas priekšrocības. Tas ir materiāls, kas ir izturīgs pret mehānisko iedarbību, ekspluatācijas laikā neplaisā, nedrūp un nesairst. Tam nav nepieciešama īpaša kopšana, piemēram, ik pa laikam pārkrāsojot vai apstrādājot ar speciāliem līdzekļiem kā koka apdarei. Paneļi nav jāmazgā, jo visus netīrumus no fasādes virsmas noskalo lietus, tie arī nepievelk netīrumus tik ļoti kā plastmasas virsmas, uz kurām mēdz veidoties statiskā elektrība. Tāpat šķiedrainā cementa plāksnes ir izturīgas pret temperatūras maiņām un, piemēram, uzkarstot saulē, tie nedeformējas kā plastmasas saidings.

Smooth - līdzena virsma

Krāsa Classic Smooth 50

Krāsa Classic Smooth C02

Krāsa Classic Smooth C05

Krāsa Classic Smooth C11

Krāsa Classic Smooth C19

Krāsa Classic Smooth C53

Cementa škiedras plāksnes 

Equitone fasādes materiāli nodrošina nepārspējamu dizaina elastību. Šķiedru cementa materiāls ir masā krāsots, kas nozīmē, ka tā virsma atspoguļo Eternit materiāla iekšējo tekstūru un krāsu. 

EQUITONE [tectiva]

Equitone [tectiva] ir masā krāsota fasādes plāksne ar slīpētu virsmu un dabiski atšķirīgām materiāla nokrāsām. Katra Tectiva plāksne ir unikāla, tā izceļ „eternit” cementa šķiedru tekstūru.

Krāsa TE00

Krāsa TE10

Krāsa TE15

Krāsa TE20

Krāsa TE60

Krāsa TE90

EQUITONE [materia]

Equitone [materia] ir masā krāsota fasādes plāksne, kas akcentē šķiedru cementa skaistumu. Materiāls izceļ cementa īpašības, bet šķiedras virsmai piešķir samtainu tekstūru.

Krāsa MA200

Krāsa MA400

EQUITONE [natura]

Equitone [natura] ir masā krāsots fasādes materiāls. Katra EQUITONE [natura] plāksne ir unikāla, tā maigi atklāj „eternit” šķiedru cementa tekstūru.

Krāsa N073

Krāsa N074

Krāsa N211

Krāsa N250

Krāsa N252

Krāsa N359

EQUITONE [linea]

Equitone [linea] ir unikāls 3D fasādes materiāls, kas spēlējas ar gaismēnām. EQUITONE [linea] ir lineāra tekstūra, kas izceļ šķiedru cementa dabiskumu. Mainīgais gaismas leņķis katru brīdi piešķir fasādes materiāliem dažādus aspektus.

Krāsa LT20

Krāsa LT90

Krāsa LT60

EQUITONE [pictura]

Equitone [pictura] ir fasādes materiāls no „eternit“ šķiedru cementa ar matētu apdari. Pēc pieprasījuma varam izgatavot tūkstošiem matētu krāsu.

Krāsa PA041

Krāsa PA944

Krāsa PA241

Krāsa N243

Krāsa PA341

Lai ko Jūs neizvēlētos,
klasiku vai mūsdienīgumu ...

Piezvaniet mums konsultācijai vai paraugu apskatei!

28880814

Apakšsistēma

Apakšsistēma

Ventilējamas fasādes nesošā konstrukcija var būt ļoti dažāda, kas ir atkarīga no projekta individuālajām prasībām. Lielākoties tā ir karkasa sistēma, kas veidota no kronšteiniem, profiliem un speciālām detaļām apdares materiāla stiprināšanai. Fasādes nesošai konstrukcijai ir jābūt ar pietiekamu nestspēju, proti, tai jāuzņem siltinājuma slodze, slodze no apdares materiāla un karkasa sistēmas pašmasa, kā arī vēja slodze. Karkasa sistēmai ir jābūt izturīgai pret koroziju. Nesošās metāla konstrukcijas drīkst montēt tikai ar saderīgiem metāla elementiem, t.i., jāpievērš uzmanība metālu savstarpējai saderībai, lai tie viens ar otru nereaģētu un nemazinātu to mehāniskās īpašības.

apakšsistēmas elementi 

T-formas profils

Kronšteins

Dubults kronšteins

Ventilējamā fasāde pasargā ēku no kondensāta veidošanās, negatīvās vides ietekmes, kā arī nodrošina ēkas energoefiktivitāti saglabājot siltumu un nodrošinot nevainojamu skaņas izolāciju, tajā pašā laikā ēka turpina “elpot”. Ventilējamās fasādes ir piemērotas jebkuram ēkas izmantošanas veidam, kā privātmājām ta arī publiskajiem objektiem.

Ventilējama fasāde ir īpaša ēkas apšuvuma tehnoloģija, kurā apdares materiāls netiek uzstādīts uz ēkas sienas, bet gan uz alumīnija, tērauda vai koka apakškonstrukcijas, veidojot gaisa šķirkārtu. Ēkas siltināšanu var veikt ar dažāda biezuma un veida siltumizolācijas materiālu.

Uzstādīšana

Ventilējamās fasādes uzstādīšana sākas ar to, ka pie sagatavotās ēkas sienas tiek pieskrūvēti metāla kronšteini pie kuriem stiprina latojumu. Ventilējamās fasādes slodzes sadalījumu iepriekš aprēķina indženieris. Pirms apakškonstrukcijas uzstādīšanas tiek uzlikts siltumizolējošs materiāls un pēc tam stiprina apdares plāksnes. Piemēram, akmens masas flīzēm parasti tiek izvēlēta alumīnija apakškonstrukcija. Lai novērstu aukstuma tiltiņu veidošanos tiek izmantotas termostarplikas.

Lai uzzinātu vairāk par ventilējamās fasādes apakšsistēmas elementiem, tās konstrukciju, siltumizolāciju, projektēšanu vai montāžu, lūdzu, sazinieties ar mums ....

28880814

Akmens masas flīzes

Akmens masas flīzes

Akmens masas flīzes nav izgatavotas no akmens, kā varētu šķist pēc nosaukuma. To pamatizejviela, tāpat kā keramiskajām flīzēm, ir māls, taču tam tiek pievienots kaolīns vai sasmalcināta akmens pulveris, 
kā arī krāsu veidojoši minerāli.
Ražošanas procesā akmens masa tiek ekstrudēta (no tās tiek izsūkts ūdens). Ekstrudēšanas rezultātā flīze iegūst blīvu struktūru, kas nodrošina augstu virsmas izturību pret triecieniem, berzi, temperatūras 
svārstībām vai nokrišņiem.
Akmens masas flīzes var izmantot ārtelpā, tās ir ļoti cietas un izturīgas pret dažādām mehāniskām, ķīmiskām un temperatūras ietekmēm.

Cerdisa

Cerdisa kolekcijas tiek veidotas innovatīvā gaisotnē. Tās iedvesmo pati daba, tās fakturas, krāsas, spilgtums un dažādība.

Krāsa 45181

Krāsa 45201

Krāsa 45221

Krāsa 53176

Krāsa 52776

Krāsa 53101

Krāsa 53126

Krāsa TE90

Cisa
Ceramiche

Akmens masas flīžu kolekcijas no Cisa Ceramiche ir perfekta funkcionalitātes, komforta un uzticamības kombinācija. 

Krāsa Carbo

Krāsa Hemp

Krāsa Pearl

Krāsa White

Florim

Vēsturisks brends, kas spēj apmierināt visas modernas pasaules prasības.

Krāsa 00A0171

Krāsa 70A2132

Krāsa 70B2132

Krāsa 90C2132

Krāsa 90F0171

Krāsa 90H0171

Neolith

Efektīvākie rīsinājumi pašiem izaicinošākiem arhitektūras projektiem  

Krāsa Basalt Black

Krāsa Basalt Grey

Krāsa Iron Copper

Krāsa Iron Corten

Krāsa Mar Del Plata

Krāsa Nero Zimbabwe

Granite Stone Pro

Profesionālo akmens masas flīžu atšķirība na parastām ir to ilgstoša izturība un uzticamība.

Avorio LR

Avorio MR

Avorio SR

Avorio PR

Bianco LR

Bianco MR

Bianco SR

Bianco PR

Bricks LR

Bricks MR

Bricks SR

Bricks PR

Graphite LR

Graphite MR

Graphite SR

Graphite PR

Pearl LR

Pearl MR

Pearl SR

Pearl PR

Coffee LR

Coffee MR

Coffee SR

Coffee PR

Nero LR

Nero MR

Nero SR

Nero PR

Olive LR

Olive MR

Olive SR

Olive PR

Chocolate LR

Chocolate MR

Chocolate SR

Chocolate PR

Asphalt LR

Asphalt MR

Asphalt SR

Asphalt PR

Yellow LR

Yellow MR

Yellow SR

Yellow PR

Metal LR

Metal MR

Metal SR

Metal PR

Visu par akmens masas flīzēm, to izvēli un fasādes montāžu Jūs varat uzzināt pie mums

28880814