Cementa šķiedras plāksnes un deļi

Cementa šķiedras apšuvuma paneļi ar savu izskatu var atgādināt koka apdares dēļus vai lielizmēra kermiskas flīzes, taču tām ir pilnīgi cits sastāvs. Tie nepūst un tiem nav nepieciešama pastāvīga pārkrāsošana. Cementa škiedras apšuvuma paneļus izmanto komerciālas nozīmes un privātiem namiem.

Īstā klasika. Cementa šķiedras deļi Cedral kalpos ilgus gadus un izskatīsies kā jauni.

Cementa šķiedras plāksnes Equitone. Mūsdienīgs rīsinājums. Plāksnes drīkst montēt kā vien 
sirds vēlas.

Cementa škiedras deļi

Cedral ārsienu dēļu apšuvumu apkope ir daudz vienkāršāka nekā citiem materiāliem: nelielus netīrumus notīriet ar vieglu sadzīves tīrīšanas līdzekli vai nedaudz ziepjainu ūdeni un noskalojiet ar tīru ūdeni.
Nav nepieciešama ikgadēja apstrāde vai pārkrāsošana ik pēc diviem gadiem.

Cedral click

Vēlaties ciešāku fasādes apdari? Cedral Click ir viegli montējams fasādes apdares produkts ar mēlītes un rievas mehānismu, piemērots mūsdienīgas vienlaidu apdares izveidošanai.

Krāsa Click Wood C03

Krāsa Click Wood C06

Krāsa Click Wood C10

Krāsa Click Wood C15

Krāsa Click Wood C30

Krāsa Click Wood C60

Wood - koka virsma

Fasādes paneļi tiek piedāvāti plašā krāsu gammā ar fakturējošu vai līdzenu virsmu un vizuāli atgādina ciedrukoka struktūru. Krāsu toņu ziņā iespējams izvēlēties gan viendabīgu krāsojumu, gan krāsojumu, kas rada telpisku efektu un labi piemērots savdabīgiem arhitektoniskiem risinājumiem. Paneļu standarta izmēri ir garumā 3600mm (ar pielaidi 5%), platumā 190mm (pielaide 1.5%), biezumā 10mm (pielaide 10%). Vienā paletē ietilpst 144 šāda veida dēlīši, un ar tiem noklājama aptuveni 83 kvm liela platība. 

Smooth - līdzena virsma

Krāsa Click Smooth C01

Krāsa Click Smooth C04

Krāsa Click Smooth C07

Krāsa Click Smooth C08

Krāsa Click Smooth C18

Krāsa Click Smooth C56

Cedral classic

Šķiedrcementa fasādes apdares paneļi Cedral Classic ir viegli kopjami, tie nepūst un ir ideāla alternatīva tradicionālajiem koka fasādes apdares dēļiem. Viegli montējami, radīti, lai varētu ierīkot tradicionālajā veidā ar pārklājumu.

Krāsa Classic Wood C21

Krāsa Classic Wood C51

Krāsa Classic Wood C54

Krāsa Classic Wood C55

Krāsa Classic Wood C59

Krāsa Classic Wood C61

Wood - koka virsma

Atšķirībā no koka vai plastmasas fasādes apšuvuma, šķiedrainā cementa paneļus raksturo vairākas priekšrocības. Tas ir materiāls, kas ir izturīgs pret mehānisko iedarbību, ekspluatācijas laikā neplaisā, nedrūp un nesairst. Tam nav nepieciešama īpaša kopšana, piemēram, ik pa laikam pārkrāsojot vai apstrādājot ar speciāliem līdzekļiem kā koka apdarei. Paneļi nav jāmazgā, jo visus netīrumus no fasādes virsmas noskalo lietus, tie arī nepievelk netīrumus tik ļoti kā plastmasas virsmas, uz kurām mēdz veidoties statiskā elektrība. Tāpat šķiedrainā cementa plāksnes ir izturīgas pret temperatūras maiņām un, piemēram, uzkarstot saulē, tie nedeformējas kā plastmasas saidings.

Smooth - līdzena virsma

Krāsa Classic Smooth 50

Krāsa Classic Smooth C02

Krāsa Classic Smooth C05

Krāsa Classic Smooth C11

Krāsa Classic Smooth C19

Krāsa Classic Smooth C53

Cementa škiedras plāksnes 

Equitone fasādes materiāli nodrošina nepārspējamu dizaina elastību. Šķiedru cementa materiāls ir masā krāsots, kas nozīmē, ka tā virsma atspoguļo Eternit materiāla iekšējo tekstūru un krāsu. 

EQUITONE [tectiva]

Equitone [tectiva] ir masā krāsota fasādes plāksne ar slīpētu virsmu un dabiski atšķirīgām materiāla nokrāsām. Katra Tectiva plāksne ir unikāla, tā izceļ „eternit” cementa šķiedru tekstūru.

Krāsa TE00

Krāsa TE10

Krāsa TE15

Krāsa TE20

Krāsa TE60

Krāsa TE90

EQUITONE [materia]

Equitone [materia] ir masā krāsota fasādes plāksne, kas akcentē šķiedru cementa skaistumu. Materiāls izceļ cementa īpašības, bet šķiedras virsmai piešķir samtainu tekstūru.

Krāsa MA200

Krāsa MA400

EQUITONE [natura]

Equitone [natura] ir masā krāsots fasādes materiāls. Katra EQUITONE [natura] plāksne ir unikāla, tā maigi atklāj „eternit” šķiedru cementa tekstūru.

Krāsa N073

Krāsa N074

Krāsa N211

Krāsa N250

Krāsa N252

Krāsa N359

EQUITONE [linea]

Equitone [linea] ir unikāls 3D fasādes materiāls, kas spēlējas ar gaismēnām. EQUITONE [linea] ir lineāra tekstūra, kas izceļ šķiedru cementa dabiskumu. Mainīgais gaismas leņķis katru brīdi piešķir fasādes materiāliem dažādus aspektus.

Krāsa LT20

Krāsa LT90

Krāsa LT60

EQUITONE [pictura]

Equitone [pictura] ir fasādes materiāls no „eternit“ šķiedru cementa ar matētu apdari. Pēc pieprasījuma varam izgatavot tūkstošiem matētu krāsu.

Krāsa PA041

Krāsa PA944

Krāsa PA241

Krāsa N243

Krāsa PA341

Lai ko Jūs neizvēlētos,
klasiku vai mūsdienīgumu ...

Piezvaniet mums konsultācijai vai paraugu apskatei!

28880814